a ile płaciłaś za to co kupiłaś

Description of your first forum.

a ile płaciłaś za to co kupiłaś

Postby varmmaict » Thu Apr 10, 2014 3:59 pm

ja wyrywalam moja osemke w piatek 13 meczyla mnie strasznie przez 18miesiecy.caly czas mialam rope w buzi i codziennie bol glowy.zabiek nie nalezal do przyjemnych poniewaz mialam dlugotrwaly stan zapalny co powoduje ze znieczulenie nie dziala tak jak powinno.czulam wszystko myslalam ze tam zejde bo moja osemka nie dość ze byla troche pod 7 to jeszcze trzymala sie strasznie żuchwy i nie chciala sie z nia rozstać dwa znieczulenia a bol niesamowity ale zaparlam sie i jakos poszło 20min i po robocie dostalam antybiotyk i ketanol.jak dojechalam do domu odrazu okladalam twarz lodem.nie miala duzej opuchlizny na drugi dzien i prawie wogule szczeko scisku bol jest straszny ale jakos daje rade.mam nadzieje ze jutrobedzie juz dużo lepiej w piatek jade na sciagniecie szwów.pozdrawiam wszystkich.
serwohamulce.waw.pl
Ja przymierzam sie do wlozenia paskow skornych. Oczywiście nic nie będę w tym kierunku robić.
UĹĽywam tylko naturalnych szamponĂłw i odzywek, m.in.
max co ja moge zrobic to 30min
doprowadzenie ich do porzadku to prawdziwe wyzwanie ale jakos daje sobie rade.
JESLI MINIE JUZ TE 7 DNI CO MAM DORZUCIC DO JAGŁOSIPISU?
pozdrawiam...
Gruba moje gratulacje (juz w krótce będziesz musiała pseudonim zmienić
Polak jeden w drugim widzi konkurenta do jego posady powszechna jest zazdrosc o zarobki...
jak ktoś tego nie zauważył to nawet NUMER TELEFONU do salonu podaje w takim samym układzie - żałosna reklama, nie wierzę w ani jeden pozytyw na tym forum bo wszystkie POSTY PISZE JEDNA I TA SAMA OSOBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............
Zamknęłam temat.
Oferuję profesjonalne przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie.

Odwagi. serwowalbym.waw.pl pomóżcie!
mefiuz: Czy to oznacza, że do momentu prawidłowego ustalenia chormonów waga idzie Wam cały czas w górę? nawet u pakistana,wszystko mozna kupic jestem byłym pracownikiem pracowałem tam 5 lat i wiem wszystko o tej firmie to jedno wielkie bagno !!!!!!!!!!!! czy ktos chce sie oszpecac przeciez to jak karac się dodatkowo za to ze sie zniszczylo wlosy...ja przeczytalam WSZYSTKIE wasze wypowiedzi. sfilcowal.bydgoszcz.pl
Borys Szyc Pani dr Talecka-Niczyporuk przyjmuje w różnych godzinach w zależności od dnia tygodnia Nie zyje na tym swiecie za dlugo ale ze wszystkich nacji jakie poznalam to ta jest najgorsza-obrzydza mnie poprostu-turasy to oblechy i brudasy-kijem od miotly bym nie tknela-feeeeee nie umiem pływać..dopiero sie ucze..od 2tyg chodze 2 razy w tyg na basen na godzinke aby sie poruszać i spalic conieco sadełka.Jak sie poruszać w wodzie,jakie ćwiczenia wykonywać, jaki styl pywacki proponujecie(hehe wkoncu przeciez musze sie nauczyc pływać a nietylko brodzić aby zrzucić nadmiar ciałka...przede wszystkim z bioder i brzuszka...no i wzmocnić górną część ciała(cycuszki,ramiona i wogóle dzieki za wszelkie sugestie Na zakończenie polecam jeszcze raz panią Monikę z salonu Cleopatra, ja na pewno ponownie się tam udam. O masakra:[ Poczytałam i już mam po spaniu U mojego chłopaka w domu a częściej na dworze na ścianie budynku od jakiegoś czasu pojawiają się kątniki! Moje problemy z paznokciem trwaja juz dobre kilka lat.
Na moje nieszczescie kobiety w mojej rodzinie rodzą duze dzieci ,a wiec i mi sie trafił kolosek, ktoremu trzeba była wspomoc przyjście na swiat cesarką.Z mojego płaskiego brzuszka zrobił mi sie worek skóry ,która sie niezstąpiła, orzaz rozwleczone mięsnie podłużne z 2 mm do 1,5 cm z racji zbytniego rozciągniecia.
Ale jaja!
Choć dla mnie jakoś zoo brzmi bardziej znajomo i jakoś mniej straszy, więc dlatego piszę właśnie tak.
oxazepam??
Jak pisze się o tym na forum to jest inaczej, a tak są to dlugie miesiące spędzone w szpitalu z żelastwem na nodze ( na poczatku ciężko nawet jest się umyć, ból niesamowity u niektórych markaina , morfina na uśnieżenie go, trzeba miec specjalne ubrania które przejdą przez aparat, raczej z chodzeniem do szkoły są problemy, indywidulany tok nauczania jeśli już, bardzo trzeba uważać na aparat, na to żeby nie wdała się żadna infekcja na początku) i nie każdemu wyciągną tyle ile potrzebuje czasami trzeba zakładać aparat kilka razy ale jest to szansa na NORMALNE I KOMFORTOWE ŻYCIE DLA TYCH KTÓRZY NAPRAWDĘ TEGO POTRZEBUJĄ.

Chciałabym zapytać czy wyniki badań na nosicielstwo musi wpisać do książeczki lekarz medycyny pracy czy może to być zwykły lekarz rodzinny ???
sfalowac.naklo.pl
Ostatnio odkryłam 2 sposoby:
jestem...
pozdrawiam i buziaki
wpisz w google firmin.pl oczyszanie twarzy
To prawda.
buliks nieoddalaj sie a pisz te swoje mądrości............mnie dają do myślenia
Nauka idzie do przodu.

Jesli chodzi o Brome wydal mi sie bardzo surowy i konkretny. sfabrykuj.kartuzy.pl Widze że większośc to Trade Mysłowice tylko u nas sa Dostawcy- Panowie szacuneczek, chyle czoła, jak tam kregosłupik?!
Przez to, jak potraktowała mnie ta pierwsza, następnego dnia odwołałam wizytę poznając z ten sposób drugą (już miłą i sympatyczną). pachy 250-300 Nic strasznego a problem z wrastającymi paznokciami zostanie rozwiązany moim zdaniem najgłupsze pytanie to: *********@-@-@ seryj.waw.pl
Witajcie Jestem ciekawa bo nie ukrywam ze sama wreszcie wyczyściłabym sobie zeby. czerwona? Pozdrawiam i zycze wam wytrwalosci. Ja robilem to w Białymstoku, zabieg trwa 10 minut calkowicie bezbolesnie nawet nic nie widac po zabiegu mozna normalnie chodzic kosztuje to 200zl ale warto bo problem nigdy nie wraca! racje,tez czuje sie napchana ta zupką,a o to chodzi oby sie chudlo i glodu nie odczuwalo Izabell
Eh jak wiekszosc z was tu mam ten sam problem .
Ten zapach, a raczej smród chodzi za mną cały dzień.
Kreglicka 57kg
Siema
siedze w zabie od rana do nocy, cały czas tylko kary mam dowalane.
bardzo bym prosiła o nzawę jakiegoś kodeku bo nie odbiera mi tak jak potrzeba.
do Lusieczki:
Pozdrawiam

wkrecic sie na sal porodowa to nei lada wyczyn.
sfatyguje.przeworsk.pl
jeśli partnerka jest niezaspokojona to już sygnał że coś nie gra.( i tu trzeba znaleźć sposób) drugi dzien.
Pani Ewelina jest świetną osobą i świetną stylistką nigdy nie poddam się innej fryzjerce ...
A potrawy NIESTETY smakujÄ… tak samo.
poza tym twoje pyskowki na kazdym forum swiadcza o tym jakim jestes czlowiekiem i mam nadzieje ze nikt nie bedzie sie sugerowal twoimi postami pisanymi jezykiem ulicy.
Zawsze mozna zrobic probny makijaz, wiec nie wiem skad obawy oto jaki taka kosmetyczka moze miec gust.
mam podobne objawy do waszych...
To jest bardzo waĹĽne i bardzo pomocne
aż śmieszna z tym wypieraniem się.
Zaryzykowałam.
jesli sobie dajecie szanse na poprawki to dajcie jÄ… innym.
;//

Poplątanie z pomieszaniem- taki supeł, że sama nie wiem gdzie tego koniec. sfabrykuje.kaszuby.pl co o tym sądzisz?
Miałam identycznie po bromergonie. Ja bym tego nie nazwala spiskiem to jest ignorancja. znam w POZNANIU dobry gabinet w przychodni gdzie zakładają klamry... Nigdy nie miałam przyjemności ćwiczyć na orbitreku i nurtuje mnie jedna rzecz. Dla mnie dużym plusem była świetna i profesjonalna obsługa, Panie pracujące w salonie widać, że znają się na rzeczy, indywidualnie podchodzą do klientek. serwujacej.waw.pl
Może boleć też przez to że większe (gęstsze) skrzepy lub nabłonek przedostają się przez wąskie ujście macicy. Teraz spłacam długi, mąż pojechał za granicę na to zarobić. Albo gdy Aquamid wchlonie sie po kilku miesiacach.Wezcie jej namiary i niech Wam zagwarantuje to na pismie. Wielkie dzięki Sądze że sznur korali będzie strzałem w 10 Że ja na to nie wpadłam..jeszcze raz bardzo dziękuje za odpowiedzi Wystarczy warstwa śluzu na ściankach jelita, wstrzymywanie gazów, czy nieregularne wypróżniania, by ten proces zakłócić. Sa to 3 przypadki smiertelne po lewatywie z kawy. wydaje mi się, że to zależy od ilości tego różu.
Wydaje mi sie niemożliwe dotknięcie, gdyz albo przyciągam kolana do łokci albo odrywam mocno kręgosłup, przez co mięsnie brzucha chyba gorzej pracują.
Po prostu rewelacja!
To teĹĽ zaleĹĽy od organizmu, jak reaguje na nasz kolczyk.
Do kolezanki co jej waga stoi:
Jestem w 7 tygodniu i dziś odebrałam wyniki.
Gdyby ktoś miał ochotę to zapraszam (antiria@op.pl).
Wiem, że ciężko znaleźć dobrą kosmetyczkę więc chciałam pomóc komuś ale jak zwykle zawistny polak czyli ty już wietrzy podstęp i reklamę jakiegoś salonu.
polecam cwiczenia na brzusio ktore nazywaja sie aerobiczna 6 weidera.
Dokladnie to jest straszne ale im bardziej bedziesz myslala przed zasnieciem o snie i o bezsennosci to problem bedzie sie powiekszal.

Bez porownania z efektem oczyszczania manualnego przez zwykla kosmetyczke...nie mowiac o strupkach utrzymujacych sie przez dwa tyg...O.o MuszÄ™ jeszcze zaznaczyc, ĹĽe byla tam jedna kosmetyczka dobra, pani ktĂłra zawsze miala blond wlosy do kosci ĹĽuchwy..wiem, ĹĽe to zadna wskazowka bo moglo sie to zmienic, ba ,ona byc moze juz tam nie pracuje, jednak nie pamietam jej nazwiska ani imienia.
sflaczaly.ostroleka.pl
ja natomiast od 5 lat jestem z cypryjczykiem (strona turecka). Szczerze polecam.
Okazało się od razu, że mam jakiś stan zapalny i nadżerkę, ale jak gin.
bede miała aparat w pazdzierniku i chce sie czegos bliżej dowiedziec ...pozdrawiam
W poniedziałek wypis do domu.
Ciekawe czy tyle pije czy to po ojcu ??????
moim zdaniem jest, ale ja to pisze w kontekście wychodzenia z domu.
link do ankiety
nazwa przyjęta - rozkładówka taki na podstawie którego może w bardzo dużym przybliżeniu określić ubytek.
ja też jestem z Wrocławia
Czy znacie moĹĽe sposĂłb na bezpieczne dla kolorĂłw ciemnych i tkanin wywabianie tego zapachu??

Hejka! setke.waw.pl Little My --> szczęka też mnie boli i chyba na to się nic niestety nie poradzi
Ci to ja cwicze rok czasu 3 razy w tygodniu aeroby na silowni i nie schudlam ani grama. A zamiast podciąć odrobinkę, to mi ciachła z dobrych kilka cm. Zwlaszcza dla ksiedza powyzej 30 lat. Jasne, że użyć sfiksowac.augustow.pl
Odrzucilam wszystkie sampony i odzywki z silikonem. pozdrawiam i powodzenia cierpliwość ??? Oprócz tego mam bóle praktycznie w całym ciele- za każdym razem boli inna czesć, zawroty głowy, bóle głowy, problemy z pamiecią i równowagą. Nie widze jednak w tym nic złego pod warunkiem, że nie staje się to obsesją czego ci absolutnie nie życzę. Dieta ta nie dopuszcza picia żadnych napoi alkoholowych. Zrobilam badania i wyszla mi wysoka prolaktyna.
Po prostu jest i będzie trwał,
Poza tym wyglada nieproporcjonalnie - tulow jest niezgrabny, szczegolnie przez ten brak wciecia w talii.
Nie warto sie paprać w domu.
To chyba jako jedyna mozesz mnie zrozumieć ..
jak to czytam to mi slabo.
Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund.
varmmaict

Return to "Your first forum"