Byłam już u lekarza ...ale on powiedział mi że sama muszę sobię go wycinać....ale ja nie mogę bo to jest straaszny b

Description of your first forum.

Byłam już u lekarza ...ale on powiedział mi że sama muszę sobię go wycinać....ale ja nie mogę bo to jest straaszny b

Postby varmmaict » Fri Apr 11, 2014 3:35 am

ona gdzie robiłaś usta ?
sfermentowanie.tychy.pl
U mnie to nie wchodzi w rachube. Stellla , dzięi za szybką odp
Do belzebub666:
coś tu się cicho zrobiło blacky75 co u ciebie?kg lecą?
Ĺ‚adna jest jak jÄ… zrobiÄ…!
Chyba wszystko jest dobrze?
Jeśli nie teraz, to oprócz leków obniżających prolaktynę możesz przyjmować tabl.
tak mozna pracowac z tymi srubami nie lekcewaz tych boli ja np.
Gdy poinformowałam go, że znajomości kontynuować nie będziemy, bo zbyt wiele rzeczy mi nie odpowiada, poza tym jest nieuczciwy, źle traktuje ludzi, własną żonę , i mnie też, jest niepoważny, nie można mu ufać etc.

Zapytać bym chciał o jedno - czy Wam też w czasie głodówki bardzo wychodzą włosy? sfajcz.lapy.pl Poza tym na utrzymaniu wagi możesz jeść sporo węgli, od 100 do 150g, każdy musi sobie indywidualnie ustalić.
I bede Ci bardzo wdzieczna za strony z tymi ofertami powiedziano mi ze ten stan moze utrzymac sie 2-3miesiace i ze 'samo' wroci do normy hmm. ja właśnie teraz mam okres i nie widze różnicy. U mnie też właśnie zauważyłam bo mam kolecyzk jakieś 3 miesiące że najpierw nie było wgl. jajecznica z 2 jaj+ mała kiełbaska ślaska- na łyżce oleju sfinalizowal.kartuzy.pl
myslalem ze czeka mnie jakies mrozenie lub inne zabiegi. Pozdrawiam !!! Ale... a ja wlasnie kupilam ok 0.5kg slodyczy + czekolade i bede sie opychac...a potem - wiadomo Po prostu rewelacja! Dziewczyny podaje swoje GG 8091795 jak bedziecie miały ochote to zawsze mozemy pogadac ciąża, menopauza, i inne zaburzenia hormonalne.
cienkie kreseczki a u mnie wyszły mega szerokie rozciągnięte bliznowce no i co poszłam z reklamacją poprawili nawet trzy razy i dalej to samo.
6 weidera cwicze juz drugi raz, co prawda za pierwszym razem nie skonczylam calej serii ale efekty byly baaaaardzo duze, teraz jestem dopiero na 4 dniu, nie moge sie doczekac efektow, dziewczyny damy rade
czyli doradzają fryzurę, a nie robią to co ty chcesz, bez zadnego uprzedzenai cie otym jak może to wyglądać
Reszta kobiet to też przeciętniaki - gdyby tylko ubrały się inaczej i umalowały to przestałyby zrzędzić.
Albo makÄ™ ĹĽytniÄ…?
wrak czlowieka....szukajacy pomocy....dziecko we mgle....masz racje....
ja dostałam gynalgin na stan zapalny, a clotrimazolum na grzybice

To że ty jaśnie pani uważasz ze coś jest normalne to nie znaczy że takie jest.
serwowaliscie.waw.pl
O niemilej Pani w recepcji nie bede sie nawet rozpisywac, zwlaszcza ze to Pani Malgorzata jako profesjonalistka powinna zostac poddana ocenie. czesc julii i reszta!pozdrawiam serdecznie,dawno sie nie widzialysmy na tym forum.julii,jak tam u ciebie w torino?
Jesli macie jakiegos dobrego hirurga to proszee podajcie
http://gwiazdy.wp.pl/galeriazdjecie.html?G [page]=5&kat=24217&gid=8178232&T[page]=5
przez znieczulenie NIC nie bedziecie czuc, ale jak znieczulenie pusci, to bedziecie miec poharatany pysk, co STRASZNIE utrudni zycie.
BÄ…dzcie z nami, razem wygramy !!!!!!
U2-with or without you
Co sÄ…dzicie na temat Salonu Afro w Gdyni Witominie, prosze o komentarze
Nastepnie polecam kilka intensywnych szkolen z zakresu strzyzenia i firmowe szkolenia danych marek z koloryzacji i ronoczesnie uczyc sie pracy w salonie jako asystent, stazysta czy uczen na przyuczeniu (płatny staz przez UP) i w miedzyczasie znalezc kilku ochotnikow, na ktorych sie cwiczy pod okiem szefa z salonu (za darmo oczywiscie) i slucha ich relacji na temat pozniejszego wyplukiwania sie koloru, ukladania sie włsoów...i kombinowac...dzieki temu pozna sie potrzeby danego rodzaju wlosa itd.
Jesteśmy małżeństwem od 8 lat.
No i ....
on ja pare razy popchnal, nie podniosl reki ale kto wie co bedzie dalej, jak on ma dopiero 20 kilka lat...najbardziej by mnie obrzydzenie bralo jakbym go miala dotknac, pukal niewiadomo ile innych, jezu dzieki bogu nie trafilam na takiego...

a nawet jak siÄ™ oglÄ…dam, to tak szybko i nie patrzÄ™ na twarz... sfigmomanometr.zgorzelec.pl nie mozna stwierdzic ze wszsycy turcy to zli ludzie na podts paru histori, to tak jak by ktos powiedzial ze wszyscy polacy to pijacy, ktorzy bija swoje zony
Nastepnie to juz bylo tylko wysylane CV gdzie sie da i chodzenie na rozmowy. Czy jest tu ktos z kim mozna pogadac na ten temat? Wszystko tak jak opisano powyżej. Każdy mi odradzał . Takie cwiczenia nalezy wykonywac 3, 4 razy w tygodniu i co jest najwazniejsze, wykonywac je powoli. sfinalizuje.kolobrzeg.pl
bez sensu. ale calosc chudnie. Ja kiedyś miałam taką inwazje w domu , że w wannie przesiadywały takie ogromne wielkości rozłożonej ręki dorosłego męszczyzny ... nie martw sie ze nic nie masz, ze nie masz chlopaka i nie mialas itd itp mozna tak wymieniac. zaczalem ponownie moczyc w sodzie i smarowac Bactrobanem.. Ale gdy tata wrócił z pracy i powiedział o pająk za wami, zobaczyłyśmy jak swoimi wielkimi łapskami człapie pościanie. niezle samozaparcie!
Ja ostatnio wprowadziłam dla swoich klientek taką usługę, szczególnie do gustu przypadły mi lakiery Jesssica, zawsze jeżeli coś odpryśnie można nimi daną część zamalować, ciekawe rozwiązanie, mi trzyma się taki manicure nawet 2tygodnie
W ogóle wejście nieporównanie lepsze.
Teraz jestem juĹĽ w 29tyg.ciÄ…ĹĽy
jednak nie jest osobą inteligentną i sama siebie pogrążyła
Katar?
to imiÄ™ najmlodszego dziecka Wisniewskiego
a pozniej wiadomo, ze jak czlowiek odrazu zacznie sie obzerac jak swinia a nie stopniowo zwiekszac kalorie to sie przytyje nawet i po diecie 1000 kcal.
Trzymam kciuki i staram sie zyc jak mi polecilas, na ile to wyjdzie - zobaczymy.

balooniku pewnie ,masz calkowita racje,bez prochow da sie schudnac,a kapuscianka chyba najszybsza z mozliwych diet,pozdrowka;]
sfiksowal.babia-gora.pl
on twierdzi ze nie, ja sama nie wiem juz co o tym myslec.mamy 8 miesięczne dziecko, ciągle sie kłócimy, itd.. dziekuję ci za wszystkie informacje i pozdrawiam
CZęsto jes prostuję wiec po umyciu mam przeogromne siano.
pozdrawiam wszystkie zakochane mamusie!!
Ale wydaje mi siÄ™, ĹĽe jest to niemoĹĽliwe.
2.
Anita De Witt, zalozycielka organizacji Stoploverboys.NU twierdzi, ze to juz prawdziwa plaga spoleczna, ktĂłrej ofiara padlo co najmniej 5 tys.
Robiłam ćwiczenia przez 5 dni..
kręglicka około 52 kg
Był niezwykle czuły i miły do swojej żony ( Polki), była ona dla niego oczkiem w głowie ( był blondynem), ona tleniona blonkynką, z któtkimi włosami, raczej przeciętnej urody, aczkolwiek bardziej ładniejsza, ubrana w wąską do kolan sukienkę.
jak mozna sie bac czegos co jest 100x mniejsze od ciebie?a to ze pajak sie zrobil 2x wiekszy od piany z butli gasniczej ...

Zawsze trafi się ktoś komu coś nie będzie pasować. sfioletowiec.opole.pl cale 5 kg mnie mniej,nawet ciut wiecej,mimo zblizajacego sie okresu ciesze sie baaardzo i rychlych efektow Wam zycze dziewczynki-dzisiaj odeszla mi ochota na cokolwiek,chyba organizm sie przyzwyczail,poza tym czuje sie wspaniale,spadam gotowac obiadek reszcie ;] milego dzionka kochaniutkie,buzka
Tego dnia można było iść do łazienki, ale lepiej z asystą, dla bezpieczeństwa. BLIZNA ZMIENIA BARWE NAWET DO POLTORA ROKU!!!CO DO KRATERA JESLI JEST MALENKI CZYLI OKOLO 1 MILIMETR TO Z TAKIM SOBIE PORADZIŁAM NA CZOLE BARDZO MOCNO SMARUJAC KREM SKORA LEKKO PUCHLA I WKONCU KRATEREK SIE WYPEŁNIŁ:d WIEC NARAZIE SIE TYM NA REKU NIE MARTWIE!! Jeżeli chcecie coś wytłumaczyć to najpierw dowiedzcie się czegoś konkretnie na ten temat zamiast dawać niejasne odpowiedzi i siać jeszcze większą panikę! poszlam w wieku 16 lat. Wiem, że Cię to co napisałam nie pocieszy ale doskonale Cię rozumiem, bo zawsze chciałoby się mieć zdrową i normalną skórę. sfastryguj.podhale.pl
Polecam salon Jean Luis David w Bonarce fryzjerka Pani Dorota Kurdziel jest super naprawdę warto. Zamierzam ten zabieg powtórzyć jak będzie potrzeba. Troche logiki... dobrze to dziewczyny ujeliscie!! Cześć dziewczyny! http://www.skins.be/wallpaper/catherine-zeta- jones/22722/1024x768/ przepraszam nie okulicki tylko Okuniecki z Vici?
Sadzone
Zawsze więcej ludzi chce pracować niż jest pracodawców.
super , piszcie jeszcze
Czasem może klepnę ale to było kiedyś!
Jak rodziłam pierwsze dziecko, to od początku miałam bóle parte, ale rozwarcie było za małe i mi nie pozwolili przeć.

http://www.skins.be/wallpaper/aishwarya-rai/4 523/1024x768/
serwisowy.waw.pl
zaj**ista osoba polecam szczerze. Witajcie!
Bardzo mi przykro eve,,,, niek nie mowil ze bedzie łatwo ja pewnie to samo bede prezzywac setny raz jak nie dostane@ , teraz walcze zebym zaszła ale jak zwykle nie uda sie!!!
wlasnie dzis stamtad wrocila
Ja wpadlam z nim i urodzial nam sie corka.
Nie jest chyba
Właśnie o wyciszenie nadaktywnego mózgu chodzi.
Ja wpadlam z nim i urodzial nam sie corka.
i nas tu podpuszczasz sprytnie...he????

pozdrawiam serwujesz.waw.pl Mam 24 lata, 163cm wzrostu, zawsze byłam chudzielcem, ważyłam 46-43 kg, pół roku temu po licznych wysiłkach udało mi się dobić do 50 kg.
do grrr: Ceny mają rozsądne i pracuja na Lorealu. Polecam salon na ul.Radzymińskiej 234/236 STUDIO DESIGN jestem bardzo zadowolona z makijażu,trzymał się aż do białego rana,fryzura wystrzałowa,myślałam że z moich piórek nic mi nie upną!a tu prosze,świetne dziewczyny,uśmiechnięte ,pełen profesjonalizm i doświadczenie.W następnym tyg. Nie ona pierwsza i nie ostatnia.... Mój chirurg powiedział, że jest OK i nie muszę nic stosować. sfigmografia.zgora.pl
a ja zrobić farsz? Nie wiem czemu ludziom przydarzaja sie takie rzeczy. ... I zapewniam Cię,że nie w każdej Comune są kursy dokształcające,a dalej dojeżdzać nie kazdy może.Ja np.niemiałabym kiedy,praca,dom,rodzina,itd. Moze udalo Wam sie bo on sie urodzil w Turcjii, ale w Danii turcy urodzeni tutaj nie maja dobrych opin. za kilka dni zmierze sie i napisze o konkrtenych wynikach 10063640
Szczerze - kazdemu bym polecila i miejsce (genialny personel) i pana doktora.
Kosmetyczka nie chirurg.
Na szczęście już przeszło.
Bo Dirty Dancing moze byc tylko jeden
Ja już 18 skończyłam i wszyscy lekarze mnie olewają i mówią, że taka uroda i nic nie poradzą bo testosteron jest bardzo niski.
Witam wszystkich .
to dobrze ze wyglada na mlodsza to jej wielki plus
a ja nie wiem co z soba zrobic...
varmmaict

Return to "Your first forum"