Mam do Was kilka pytań.

Description of your first forum.

Mam do Was kilka pytań.

Postby varmmaict » Wed Apr 09, 2014 9:30 am

Ja nie mam ani jednego wypełninie, wzorowo zdrowe zęby ( a mam już 23 lata) i wcale nie są białe po tym, a kamień faktycznie się odnawia.
sferoid.warszawa.pl
Nie skorzystałam z okazji.
No i już mi się odechciało mieszkać w swoim pięknie odnowionym mieszkanku-piwnicy A mój tato się tylko śmieje, że tak pięknie mam na dole, że teraz pająki przychodzą podziwiać
JUŻ MI SIĘ ROBI MDŁO WSZĘDZIE PISZESZ!!!!weż idz do szopy zamknij sie i nie wychodz przez dwa lat .....będzie super
suczka widocznie pomyliła fora-co jest mało inteligentnego w rozmowach na temat urządzania domu?Jeśli chce pogadac o filozofii czy literaturze,nie ma sprawy-tylko niech najpierw znajdzie taki topik!
pozdrawiam was cieplutko
Co najważniejsze natomiast - wyznajemy przecież naukę Jezusa który w ewanagelii św.
Nic mnie nie bolało i zdziwiona byłam, że to już po wszystkim!
Boże, takiego pieczenia i swędzenia to jeszcze nigdy nie miałam!!
Nadal boje sie zabiegu ale licze ze bedzie dobrze i bede zadowolona....
z dodatkiem bitej kremĂłwki bez cukru.

piszę, że dopiero, bo dokumenty złożyliśmy w kwietniu!! sfinalizowana.kaszuby.pl To jak.jestes katoliczka.praktykukaca i wierzysz w Boga to nie mozesz sobie pomoc???
Mieszkam ponad 30 lat na zachodzie. Mieszkam tu od 10 lat i wiem doskonale jak trudno o prace. Prawda jest taka, ĹĽe czasami przyczynÄ… stojÄ…cej w miejscu wagi jest...niedoĹĽywienie. tam chyba Denique otworzyli jak mam o nie zadbac??? serwus.waw.pl
Dwa razy stosowalam lewatywe z kwasem chlebowym. no własnie najważniejsza kwestia to ich wygląd na mnie... halllllllllllllllllo.... Ja brałam, bo nie mogłam zajść w ciążę, a po badaniach hormonów okazało się, że tylko prolaktyna jest nie w porządku. Będę wdzięczna za odpowiedź. grtulacje Niestety nie mogę się cieszyć, bo to samo było w zeszłym cyklu.
Bo inaczej - sluchaj uwaznie - na zadna budowe go nie wpuszcza!
I jeszcze jedno- tam jest chyba inne napiecie-prawda?
I mówiła, że potem to już nie miała siły rodzić, taka głodna była.
Sorry ale Wiktoria i Oliwia to prawdziwe imiona, które mają znaczenia a Nikola to jakiś słowny nowotwór...
Niedawno byłam u lekarza z małym i przy okazji mierzenia jego poprosiłam o zmierzenie mnie.
Ja uwazam , ze to prawda, ze jestesmy tym co jemy.
Dobrze tak będzie??

antoninka - trzymam mocno kciuki
sfalcujesz.mazowsze.pl
wakacje ferie świeta.
Po drugie - obce pacjentki odsyłają, bo mówią to na miejscu - to 2.
pierwsze słysze ze to najlepszy preparat, Pani dr Ci tak powiedziała ?
musisz zadzwonic i ci powiedza.
Ostatnim razem, chirurg dał mi 5 zastrzyków i wyciął pół paznokcia i cały stan zapalny.
Jeżeli masz ropkę, to tak jak już pisałam wcześniej - kup sobie płyn Abacil, wlej trochę do miski z wodą i codziennie mocz w nim nogi.
witam..dziewczynki tak poważnie...dają coś te herbatki??bez oszukaństwa klamstw...czy pijąc te herbatki coś stracić na kg mozna??i oczywiście ograniczajac jakieś tam jedzenie(co już robię)...i jaką herbatkę polecacie...i gdzie to najlepiej mozna kupic..
bigos z wołowiną, kolega z Indii, to nowy smak pozna
Ciekawe kto ukrywa sie pod nickiem Beauty w Polsce ?
Czy w Anglii mozna ukonczyc szkole srednia dla doroslych i uzyskac maturÄ™?

10 miesięcy temu poznałam kogoś, ale to tylko znajomość wirtualna, on mnie wspiera psychicznie, czy powinnam się spotkać w realu? sfeminizowany.stalowa-wola.pl Zapłaciłm 1100zł i jestem niesamowicie zadowolona.
W każdym bądź razie ... ja mmieszkalam we Wloszech kilka miesiecy, A ja nie wiem co wy wszyscy macie do pajakow ze sie ich tak boicie One bardziej sie boja was niz wy ich, mam w domu 2 ptaszniki bialokolonkowe samca i samice oba sa ogromne i nie zamienilbym ich na zadne inne zwierze Teraz znów dowaliłam do pieca 10kg hehe i piję herbatkę... dekoloryzacji mi odmowią bo ODPADNA wlosy;[ to co ja mam zrobic??? serwomechanizmu.waw.pl
czuję sie swietnie. Kręglickiej figura mi się średnio podoba, zależy w co jest ubrana. Mam męża,jest wszystko ok ale nie mam koleżanki takiej właśnie od kina,kawki czy ploteczek. 2-3 miesiace i rzucisz to w cholere a dlugi pozostana. Pare dni temu miałam wyrwaną dolną prawą ósemke. nie możesz nikogo poznać, zaprzyjaźnić się z kimś nowym? Na pewno.
ja też tak miałam czasem chce się bardzo jeść, a czasem
nikt nie mówił, że będzie lekko, generalnie c**jnia jest wszędzie ...
Witam.
Mandaryna
Jakie sa mniej więcej koszty całe leczenie wraz z rehabilitacją , jesli bym się zdecydował to tak na 6-7cm na jedną nogę w górę.
http://www.regularnerysy.pl/top10.aspx

OtwĂłrzmy siÄ™ na wszystko co niesie ze sobÄ… udane ĹĽycie seksualne!
serwowana.waw.pl
Jestem osobą bez nałogów.Pracowałam już jako opiekunka 1,5 rocznej dziewczynki i 10-cio miesięcznego chłopczyka.
Co prawda ja jestem doktorem nauk humanistycznych, ale obok mnie w łóżku zwija się ze śmiechu profesor zwyczajny zatrudniony w Instytucie Mikrobiologii UW.
Oj trzeba to jakoś zmienić, taka spowiedź indywidualna to całkiem nie głupi pomysł
i dla dobra sprawy kilometry i pieniadze nie sa wazne.
ale na boga po co prostowac wlosy?
Napiszcie jakÄ… metodÄ™ stosuje dr Broma podczas operacji nosa.
MoĹĽe nasze wnuki siÄ™ doczekajÄ….
Bylam u lekarza pierwszego kontaktu dostalam skierowanie na usg jamy brzusznej i przelyku, chociaz nie przyznalam sie do bulimi.
158 cm i jestem zadowolona,mam biust 70E i nie wyglada to brzydko, bo mam zaokraglony tyleczek, do tego plaski brzuszek z delikatnym kaloryferkiem,mimo,ze jestem kilka miesiecy po porodzie.

Grzybowska - wyszło super! sformalizowanej.rzeszow.pl Minęły już 2 lata i teraz mogę się z tego śmiać.....
Jeden kilojul to około 4,2 kalorie. bardzo bym prosiła o nzawę jakiegoś kodeku bo nie odbiera mi tak jak potrzeba. Smokey Robinson & The Miracles - I Second That Emotion latac codziennie do jobcenter i miec duzo szczescia... bez push-upa nie widać u mnie NIC!! sfajcz.lapy.pl
genewa< zaczynam miec tego swiadomośc, ze będę musiała brac cos na obnizenie tej nieszczęsnej prolaktyny, mam tylko nadzieję że będę mogła normalnie funkcjonowac po tych tabletkach, no i ze wreszcie zajde w upragniona ciążę, bo taki mam cel Jest to przypadłość połączona z nerwicą depresyjną. Teraz jestem z Polakiem, który mnie codziennie nie szanuje a obiecywał mi szczęście, teraz mogę się tylko powiesić. 100 dziewczyn w wieku 12-18 lat. WHATEVER HAPPENS Do tego dochodzi drętwienie kciuka i palca wskazującego lewej ręki. całe życie ortopedzi jedynie wysyłali mnie na rehabilitacje kazali nosić wkładke i chodzić na basen :/
Miłego słonecznego dnia
ja tez mam męża i dziecko i inne problemy, ale problemy konspiracji są dla mnie tak ważne jak własne więc trzymam kciuki za was kobietki facetów w czerni.
Myślę o zabiegu, ale boję się, że to boli i zastanawiam czy przyniesie naprawdę takie dobre efekty.
to ona jest AKTORKÄ„????????????????
Najlepszego!

Ehh powoli zaczynam żałować tej decyzji
setce.waw.pl
moja ciocia, fryzjerka, doradzila mi domowa maseczke na wlasnie suche i zniszczone wlosy.
Nie bolał mnie brzuch, nie było takiego parcia...ale, wczoraj mnie trochę przegoniło w ciągu dnia więc robiłam lewatywę na w miarę bezkupie.
taka jestes cudowna tylko ten pijus robi z ciebie poczware ciekawe
Turcy zazwyczaj sa usmiechnieci, otwarci i wydaja sie byc bardzo przyjacielscy, ale jednoczesnie Ci sami ludzie, ktorzy nazywaja Cie przyjacielem a czasem nawet traktuja jak brata moga Cie nagle dzgnac nozem, podic, bo np.
zjeść samego loda i nic więcej?
Dla mnie to taki zadufany w sobie NARCYZ.
i jak karola udalo Ci sie?
http://www.deansplanet.com/nomakeup_charlize_ theron.html

;DD aa o kolczykach klipsach niestety nie słyszałam trzymajcie sie :* sfilcujesz.dlugoleka.pl i nie zniechęcaj się.
A co do tych bólów brzucha to one mnie też dokuczają, takie charakterystyczne ciągnięcie, najgorsze jest to, że mam pracę stojącą i ten ból daje się szczególnie we znaki, na razie w pracy jeszcze nic nie mówiłam, po nowym roku powiem Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Mam pytanko, co do bóli brzuszka we wczesnej ciąży... co do laktatora miałam ręczny medela ale dało sie go podlączyc do elektrycznego i tak robiłam w szpitalu , butelki wyparzałam w garnku , a podgrzewacza nie trzeba mi było wode gotowałam i wlewałam do termosu tak żeby była zawsze gorąca a w butelki wlewałam żeby przestygła potem miałam gotową mieszankę na raz dwa . @ubranka dzieciece nie SPAMUJ - nie ma tam nic ze skory a po za tym temat dotyczy kobiet! sfiksowal.babia-gora.pl
aspirance zgadzam sie z toba musimy znac swoja wartosc:0 Firanki sie nie prasuje bo żólknie. Naprawdę, wit. jak U Was dziewczynki ? Córka ważyła 2080g. wczorajsze nieczystoscil były zupelnie inne niż wcześniej. do lekarza zadzwoniłam, ale powiedział tylko, że to się zdarza, że rezultat jest znikomy i że czasami potrzeba więcej, np.
ja chyba czegoś nie rozumiem:...w jednej trzeciej Polka, w jednej trzeciej Węgierka, w jednej trzeciej Czeszka.... jak to mozliwe??
Wielkie zdarzają się zbyt rzadko i jeśli nie gromadzisz tych drobnych, to w końcu i te wielkie nic już nie znaczą.
Ciekawe co wyjdzie ?
tel.0668 177 891
wniosek => mam fryzure na cebule
varmmaict

Return to "Your first forum"