Spoko, takie paski sa fajne.

Description of your first forum.

Spoko, takie paski sa fajne.

Postby varmmaict » Thu Apr 10, 2014 6:37 pm

Mhm,nie wiem od czego zacząć,ja chyba z Was wszystkich najwięcej jadam,nie liczę tak dokładnie węgli bo staram się jeść bezwęglowe żarło.
sesyj.waw.pl
Za miesiąc będę mamą i chcę dać takie imię mojej córeczce! Pozdrawiam
Staram sie lek jednak zawsze przyjmowac z posilkiem, a jak tylko odczujÄ™ ze cos mnie muli, musze cos przekÄ…sic i jest generalnie dobrze.
I już mamy nienajgorsze pobory jak n a nasz piękny kraj .
Fryzjerka super, doradziła fryzure i wszystko wyjaśniła.
A kurcze jest tu ktos z LECCE lub okolic
Siemka Ja właśnie kupiłam te herbatki w takim dużżżżym opakowaniu za 15 zł pomimo tego że wszytkie kosztują 30 zł zaoszczędziłam gdyz była wyprzedaz ostatnich dwoch opakowań Nie wiem czy mi coś to da ale uważam że warto spróbować Fakt że ruszam sie tylko na w-f i podczas powritu ze szkoły do domu ale ostatnio bardzo czesto wychodze z kumpelą na spacerki z moim koffanym pieskiem :* Powiedzcie mi czy to mi naprawde coś pomoże ???
logistyk robi paczke system sam ustala trase a twoja w tym glowa zeby ten kto robi paczke wiedzial co od ktorej i do ktorej trzeba zdac.
JA tego nie mogę ocenić bo dopiero mam wyznaczony termin założenia aparatu.
Czekam na wyrok z I instancji i czy otrzymaniu wyroku muszę coś pisać i wysłać do II instancji?
GĹ‚odĂłwka to nie odchudzanie tylko oczyszczanie organizmu.

Jak np 2 ml bede miala wstrzykniete przypuscmy w gorna warge to caly czas bedzie taka sama nie zmniejszy sie potem? serwuja.waw.pl ok 4 na 6 cm?
wracam pozno a wstaje b. Pozdrawiam i życzę miłego odchudzankowego dnia http://tabletkinacelulit.wordpress.com Brian Adams Everything I do ja wlasciwie tak zrobilam...powiedzialam sobie,ze w sumie nie mam nic do stracenia,bo zawsze moge wrocic...a doswiadczenie czegos nauczy.jak na razie nie mam stalej pracy,czasami wpadnie troszke zajecia jako hostessa,czy opiekunka do dziecka...Do tej pory koncentrowalam sie na jezyku,teraz mysle o jakims konkretnym kursie,a pozniej mam nadzieje na jakas konkretna prace. sesyjny.waw.pl
;> Po 3 dniach już nie było żadnego gościa. Pomyslalam... Ime w takiej grupie to bym nie miała czasu na smuteczki,dzieci są wspaniałe świetna rodzina Na koniec dodam że koleżanka która przyszła na kurs tylko po papier nauczuła mnie więcej niż instruktorka. Jedno parcie i dziecko na świecie. co...dolegac czy co...doskwierac...
Po drugie wymiary talii moga sie u niektorych zmienic niezaleznie od tego czy waza mniej czy wiecej, bo niektore kobiety -a moze wiekszosc - np po ciazy nigdy nie ma juz tyle samo cm w pasie, bo rozciagnela sie im skora, nawet jesli zrzucily kilogramy.
Mając aparat na łydce mam dodatkowo pół obręcz przy stopie i od kilku dni strasznie mnie boli że momentami nie mogę stanąc na tej nodze.
Bylam z tym u lekarza, nie bardzo sie tym przejal nawet wtedy kiedy zaowazyl ze bardzo schudlam przez ostani czas.
operacja brzucha
siema!tak moja kolezanka ze wzgledu zdrowotnych miala wydluzana noge i to jest metoda rosyjska inaczej mowiac aparat ilizarowa.
Moje konto

mam jednak uczulenie na tribiotik i smaruje regularnie inna mascia z antybiotykiem -triderm.powiedzial tez, ze juz po 2 tyg moge wymienic sobie kolczyk....troszke sie zdziwilam, ze tak wczesnie, zwazywszy na fakt, ze proces gojenia trwa nawet do 6 mies....
serwujacych.waw.pl
Ten film uświadomił mi ogrom Jego męki! + odpowiednie nawilzenie skory ,peelingi i to wszystko.
Oreore niestety nie mozna tak latwo wrocic Powod prozaiczny:
Karolinka pewnie możesz, tylko to nie bedzie typowa głodowka zdrowotna, która musi trwać co najmniej 10 dni.
jest na maxa zj**ane,brzydkie.malo orginalne,dla prostakow i plebsu.100 razy ladniejsze sa polskie,tradycyjne imiona.nicola jak nazwa burdelu.
2/Jesli mimo swiecenia nie czuje poprawy, zwiekrzyc czestotliwosc swiecenia.
Niekompetencja do sześcianiu.
a jest jakaĹ› szansa, ĹĽe uczeszÄ… mnie oni w niedzielÄ™ (tak wypada moje wesele)?
Nie ingeruje siÄ™ w zdrowy organizm.
Zadzwoń do swojego prowadzącego i szybko na wizytę.

na maila.... sestercja.waw.pl Krzywej jako towarzysz i dałam sie namówić na strzyżenie i farbe...
Dzień po wizycie byłam pop[rawiać fryzurę gdzie indziej, a i tak nie wyglądałam zbyt dobrze, bo fryzjerka z Cleopatry \wygryzła\ mi dziure, której nie dało się ukryć, bo musiałabym ściąć włosy na bardzo krótko. to on głównie ja paradoksalnie powoduje. Czy można go kupić w zwykłej drogerii? Ciagle ma jakas wymowke, a to go zab boli, a to jest po wizycie u dentysty, a to zjadl cebule, a to za duzo zjadl, a to jest zmeczony itp....Meczy mnie to, mamy dopiero 26 lat. nie mam zdania sesjach.waw.pl
Dzieki, rzucę na to okiem. Panski wpis przeczytalam dopiero dzis, bo od dluzszego czasu nie otwieralam tematu DR BROMA. I jeśli bym miał taki zabieg wykonać to chyba tylko prywatnie bo chyba nie ma tego na nfz jeśli chodzi o kosmetyczny taki zabieg a czy ktoś wie coś na temat salonu LaBell na Sienkiewicza w Katowicach? Nie ma cewnikowania, bo nie ma takiej koniecznosci ! Mam 19 lat a problem mnie dotknął gdy miałam zaledwie 13 lat. Gęstnieje wprawdzie dość szybko, ale dobrze sie rozprowadza i jest całkiem trwały.
Bula, mam chyba podobnie jak ty - przestałam nagle zupełnie myśleć o wymiotowaniu, bulimii itp, bo po prostu nie mam na to czasu!
Odezwę sie dzisiaj koło 16,17.
Zauwazylam ze po dluzszym stosowaniu pianki robia sie rozflaczale.
Trzymam kciuki , a za mieszkaniami to radze juz dzis rozejrzec sie orientacyjnie na necie
No, proszÄ™....
Reszta odchodzi z różnych powodów.
No i mam manię podjadania - czyli tu skubnę kawałek ciasteczka, tam kawałek ziemnaczka, paluszka słonego, kilka rodzynek - czyli to czego teoretycznie mi nie wolno (bo - zad!) to tak po ociupince sobie podjadam i jak sobie pomyślę, że już tak się naskubałam potwornie to przecież nie mogę zjeść normalnego obiadu To moje odżywianie to jeden wielki chaos...
mam ochotę powiedzieć, że to się okaże w praktyce jaka jestem, jak mnie Państwo zatrudnią, że nie będę się tylko teoretycznie zachwalać, jak produkt na sprzedaż.

Pozdrawiam.
sfilmowal.elblag.pl
z gĂłry dziekujÄ™ i pozdrawiam A wiecie gdzie taki kurs mozna zrobic w Bialymstoku?
MajÄ… duuuzy dom i dostane swĂłj pokĂłj.
Wiecie kiedy nastąpił moment zwrotny w moim przypadku?
To nic nie da, najwyĹĽej nerwy niepotrzebnie siÄ™ zszarga.
ĹĽADNA OPERACJA NIE POMOZE BRZYDULI,
Dope - You spin me right round

heh :] ja zrobiłam sobie kolczyk w pepku dzisiaj i jestem bardzo zadowolona Mam równiutko 15 lat, dzisiaj mam urodzinki Przy przebijaniu stały nademna 4 kosmetyczki... serwowac.waw.pl organizujemy polroczne kursy w sytemie zaocznym (co drugi wekend)tylko praktyka w studiu szkoleniowym.
Wiec postanowilam ze zakacze glodowke jak ostanio po 14 dniach. hej Belllla uczyłam sie trochę na jeziorze, teraz chce spróbowac na morzu i jade w tym roku na hel. Mam pytanie czy komuś kiedyś strzeliło coś w kolanie i nie mogliscie wstać z łóżka i strasznie Was bolała kość ?? Beata Kiedys w Polsce pracowalam w biurze mielismy sfajcze.kutno.pl
Nie przeszkadza mu to w niczym, wiec tego nie leczy. Ja mam pytanko, slyszalam ze w ofercie zeptera tez sa depilatory - jezeli mozna to poprosze o cene i jakis ogolny opis tego urzadzenia. do a jak myślicie Ja mam dentystofobię strasznie boję się dentystów dlatego myję zęby po każdym posiłku by do nich nie chodzić mi sie zdaje ze ma naturalne, taki wlasnie sukienki z dekoltem powikekszaja optycznie piersi Ogólnie to grunt się nie stresować, będzie dobrze przez kilka dni bolały mnie zęby i dziąsła, resztki tego potwornie słonego preparatu (?) wraz ze śliną dostały mi się do przełyku i żołądku (mam nadkwasotę), więc ratowałam się lekarstwami neutralizującymi i osłaniającymi żołądek, nie wspomnę, że nie wytrzymałam zalecenia od tej pani aby przez 2 godziny nie pić i przez 3 nie jeść, bo tak potwornie chciało mi się pić!, także przez całą noc (bo się budziłam) do rana prawie całą butlę Galicjanki wypiłam!
przeczytajcie pudelek...
Spódnice widywałam ładne, ale żal mi wydać na nie 700 zł.
Mąż jej akurat był gdzieś daleko, w każdym razie dojechał akurat na 2 fazę porodu.
Załamał się, że już nie będzie normalnym mężczyzną.
Zrobilam w miare porzadny wywiad.
Oj, jak siÄ™ bojÄ™ !
Hej,ja zaczynam od teraz.Ciekawe jak długo wytrzymam.
Trzeba miec silna wole i walke oraz motywacje , aby nie popasc tak jak ja z jednej skrajnosci w druga.
Może je w nocy naprzykład o coś zawadziłyście i się podrażnił kolczyk w ten sposób.
Zalecane są posiłki ciepłe, o wysokiej kaloryczności, z przewagą słodkiego, kwaśnego i słonego smaku.

No ale nie będę sie upierać bo tylko mi się wydaje.
sfermentowac.tgory.pl
Widzę, że dużo kobitek przechodzi stres związany z toxo, ja również jestem w tym gronie. Kochana, ja też na początku przytyłam, chyba kilogram.
No ale czasem pizzeria sie zdarzy czy pizza do domu czasem gosci mamy i tak wylatuje z portfela
Nie wiem czego się bać, wręcz przeciwnie, byłam bardzo zaskoczona i zadowolona, że można tak normalnie i na luzie, bez skrępowania rozmawiać z (jakby by nie było) obcym człowiekiem, facetem, tym bardziej, że jeszcze kilka minut temu trzymał paluchy w ...., bałam się, że będę się wstydziła spojrzeć mu w oczy a tu niespodzianka.
Joanna Zagdańska - Rękawiczki
jak dotad byl to najlepszy salon jaki odwiedzilam w Krakowie, jeszcze nigdy sie nie zawiodlam!
FeBe- no to GRATULACJE!!!!
Myślisz, że on jedyny tak postepuje?
Scota McKenzie
Ale w szkole ktoś mnie nadepnął i wszystko wróciło do poprzedniego stanu, a nawet jeszcze gorzej.
:B B-) :-X ^-)
Ja przy 1,76 a właściwie 1,77 uważam się dopiero za wysoką i u mnie 56 cm byłoby już objawem np wychudzenia.

Ten sam dylemat mają mężczyźni. serwohamulca.waw.pl Elizabeth spadnie 38 , kótre były tak raczej opięte , teraz są bardzo luźne.
Dzięki za konstruktywne rady. Hmm ? moja historia jest dość dziwna bo można powiedzieć że albo zaczęła się dawno temu albo całkiem niedawno hmmm. Moja wytrzymuje spokojnie 3-5 dni ( z tym,że w trakcie snu włosy układam do góry, aby na nich nie leżeć i ich nie gnieść). oprocz tego jakis dowod tozsamosci sferofon.warmia.pl
Mam problem . Jak juz tu kiedys pisalam, obiecywali zatrudnienie a jak sie okazalo N I K T z naszej grupy nie pracuje w zawodzie. Trzeba się cieszyć i przypomnieć sobie czasy beztroskiego dzieciństwa DZIEWCZYNY FAJNY TEN WASZ STOLIK TRAFIŁAM TU ZE STOLIKA OBOK PT URYNOTERAPIA CZY KTOŚ JĄ JESZCZE STOSUJE ... U NAS TEŻ DUŻO O GŁODÓWKACH TYLKO ŻE DODATKOWO PIJEMY MOCZYK I TROBIMY AZ NIEGO LEWATYWY. Witam. Złamane życie . http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9548 7113
witam!
chce Pan byc mediatorem, czy tez operatorem?
Akurat tak się złożyło, że udałam się do salonu SPA i trafiłam na niego.
Chyba wolalabym krotka sukieneczke, taka do kolan, bo naleze do dosc szczuplych osob i nawet przez to, ze bede sie w dlugiej platac Chcialabym jakas prosta sukieneczke!!!
Dodatkowo kofeina w niewielkim stopniu wspomaga spalanie tłuszczów.
W szpitalu to nie jest żadna sielanka żeby nikt nie miał wątpliwości że może nie jest tak żle.
Pozdrawiam
Stellamix - badałam niedawno pod kątem wit.D.
W którym roku Edyta Górniak wygrała Eurowizję, czy kto to tam był..?
varmmaict

Return to "Your first forum"