a w szkole było najgorzej gdy ktoś mnie deptał po nodze :/ a teraz to już tylko okropny palec.

Description of your first forum.

a w szkole było najgorzej gdy ktoś mnie deptał po nodze :/ a teraz to już tylko okropny palec.

Postby varmmaict » Fri Apr 11, 2014 8:21 am

czy wy myslicie, ze plastyka brzucha to kaprys ?
sfastryguje.podlasie.pl
http://allegro.pl/cudenkoang-intimate-80f-bie lutki-haft-jnowy-i1401071733.html
http://zadbajosiebie.com.pl/
po wstepnych obliczeniach w kalendarzyku wyszło mi,ze wizyta wypadnie na 2 dni przed okresem.a czytalam,ze takowe badanie powinno sie robic 4 dni po miesiaczce.
Znalazlam dobrego fryzjera i niedrogiego.
Odkąd mieszka u mnie Wacek, przestałem się obawiać wszelkich pajęczaków i nawet te troszkę większe (3-4cm) łapę w łapę i wywalam przez okno .
Polecam zajrzeć na http://www.znanylekarz.pl/chirurgia , jest kilka klinik, zależy w jakim mieście.
Wg mnie najlepszy fryzjer jest w Neo Hair Cut .
Jezeli istnieje takie cos to chcialabym to wykonac jak najszybciej bo zbliza sie lato a blizna bardzo rzuca sie w oczy.
Nie wiem dlaczego ale wszystkie wydaja mi sie jakies...
ps.jezeli chcecie jakies inne hity to piszcie mam ponad 100 roznych tytulĂłw.

dobra, to ja jutro gotuje zupe i zobaczymy jakie bedą rezultaty jej pałaszowania sfinguj.mielec.pl Szwy mam podskórne, więc mi ich nie usuwano.
po jej powrocie do domu przyssała sie do cycusia bez problemu i karmiłam ich obydwoje samym mlekiem przez 6 mies.i utrzymałam to karmienie do 11 miesiąca 16 kg mniej wrocila do wymarzonej wagi 64kg z 80 kg!! zapraszam wszystkich zainteresowanych na topik: Optymalny układ to siedmiu mężczyzn i jedna kobieta. sobota już za dwa dni sezony.beskidy.pl
tyrhy - kiedyś szczepienia na ospę były obowiązkowe. Po 3 miesiącach i wizytach co 2 tyg dzikie mięso odpadło, a Pani stwierdziła ze jeszcze klamry nie montujemy i tak chodzę już 9 miesięcy do gabinetu a paluch boli jak bolał chociaz wygląda już znacznie lepiej niż na początku. buziaczki lidziaczki a jeśli już chcesz być modna,to są od tego specjalnego gazety. Dotychczas uzywalam olejkow w aromoterapi, serum do twarzy, produkcji kosmetykow itp. sam kocham się ze swoją miłością od jakiegoś czasu. 2gi raz na jazdę autobusem, z jakimkolwiek biurem, bym się nie odwazyła, tym bardziej, że lot samolotem wychodzi taniej, a jaki dreszczyk emocji
generalnie nie dziwie sie byl taki gorliwy, powniewaz jedno zdjecie kosztowalo wziawszy pod uwage denominacje ok 150 zł
Eney...
jak już ktoś napisał jest to karalne.
Przez 3 dni sie zanosi codzienn rano probke kalu!Badanie w krakowie kosztuje 54,90zl +ksiazeczki i tubki na probki=4zl!Robilem tydzine temu!
To istotne, bo jednak nie sposób siedzieć w pokoju z maluchami.

na wierzchu jest to dzikie ...
sfanatyzowany.opoczno.pl
blagam pomozcie mi co mam zrobic od 3 lat farbuje wlosy na czarno moj naturalny kolor to ciemny blod chcialabym zejsc do bladu ale jak to zrobic blagam doradzcie mi cos !!!! czy ktos mieszka kolo milano?
Chcecie maby baby cos do pyska kupcie sobie wafelka tylko uwazajcie bo sie pobrudzicie...
Nie po to tu jestem byś ty miała całą forsę z tego przedsięwzięcia
Ceny chyba zależą od miasta, nie wiem, ale w Warszawie odpowiedź na uwagi to koszt dwóch tysięcy, gdzieś czytałam w sumie na tym forum, że skarga to też taki koszt.
bardzo śliczne imię
uĹĽywam odĹĽywek, ale i tak nie pomagajÄ….

Awokado też ma dużo węgli, zresztą smażone grzyby też. setki.waw.pl Odbyła sie 18 maja w Bytomiu.Trzy miesiące minęły i nie biore żadnych hormonów.
Chwilami lepiej ,chwilami gorzej. mam ochtę na jagody i maliny, kupilam dzisiaj i zamroziłam, jeszcze się najem Witam. spier** zakomplesione A może już biedna leży,skoro się nie odzywa i nie opisała swoich wrażeń? seryjnosc.waw.pl
podstawowa zasada, ktora uczen podstawowki powinien znac: mirro bardzo Ci dziękuję, nikt tak nie doradzi jak ktoś kto przeżył to sam (ale mi wyszło, prawie jak w piosence ). ktora mam dostac za jakies 4 dni... Pragne na stałe sie tu przenieść . Jezeli jedziesz na wlasna lape to sie ubezpiecz w euro>26 albo innej ubezpieczlni mlodziezowej; Od kilku dni przeglądam wasze posty, ponieważ również chcę sobie zakupić orbitreka, mam tylko dylemat dotyczący firmy tego sprzetu. mnie tak bolal brzuch ze myslalam ze normalnie jak przed @ mega straszna.
Tak mi dosłownie powiedziano Więc nie robicie =stolca= do czegoś tam, tylko normalny wymaz.
Hej!
To by było tyle na początek.
Teraz juĹĽ nie.
potrzebne sa akty urodzenia obu partnerow, plus ewentualne zaswiadczenia o rozwodzie jesli takowy byl...
u Was teĹĽ tak gorÄ…co?
dbaj o Was
w takim razie daruje sobie odpisywanie i podawanie swoich uwag.masz racje to bylaby walka-slowo przeciw slowu.bo akurat tej kwesti nikt nie bylby w stanie udowodnic.
to przecudowna kobieta!
czyli nie mozna nic ...tylko woda???

itp
sfinguje.mazury.pl
to było o kobiecie która z miłości do faceta chciała zabić 3 swoich dzieci, bo on ich nie akceptował.. ostatnio znalazłam taką wizazystkę, która za makijaż ślubny chce 300zł i za sam próbny 300zł.
Masz problem z miejscowym odkładaniem tkanki tłuszczowej ?
Dołączam 90kg żywej wagi, do stracenia pewnie kolo 30kg.
Negatywnego wpływu tego typu zabaw nie zauważyłam...
Stosujac to w tydzien gubisz 1 kg.
Często jest to problem zaburzeń gospodarki hormonalnej.
Spoleczenstwo sie starzeje i potrzeba tez osob do opieki nad chorymi.
Witam,
choc na pewno nie powinny oglądać go dzieci.
Bylam w katowicach w Centrum Estetyki Ciala, dr.
Tylko nazwy pozostawiał Znam go zawsze byłam zadowolona z jego usług i wiem o nim wiele.

Z gory dzieki...pozdrowionka sfilmowania.gniezno.pl stronie zębó też się zabieg wykonuje (tam najwięcej kamienia jest).
od jakiegos czasu odchudzam sie.to znaczy nie jem slodyczy,jasnego pieczywa i nie pije napoi gazwanych.staram sie jesc mniej kaloryczne potrawy i nie jem po 18.nie moge powiedziec ze sie glodze ale po prostu sie ograniczam.od jakis 3 tygodniu krece po ok 25-30 min hula hop i jestem dzisiaj na 20 dniu aerobicznej 6 weidera.i nic!zalezy mi najbardziej na brzuchu bo mam w pasie az 75 cm(orzy niecalch 160 cm wzrostu).moze spadl mi z cm ja juz nie wiem co robic,trace motywacje.mecze sie od 3 tygodni i nic,zadnych efektow!powiedzcie mi dlaczego?bo ja juz mam dosyc .... fajnie tak z Wami dziewczyny się odchudzać bo człowiek czuje większą motywację do działania.. Naprawdę jeśli jesteście takie jak mówicie, to jesteście idealne i po prostu powinnyście znaleźć kogoś kto będzie uwielbiał was za to jakie jesteście! http://www.w-a.pl/newsy/2003_II_the_love_proj ect.htm .Tylko nie jestem pewien czy coś mi się ni pokiełbasiło . sfabularyzowal.ketrzyn.pl
Parkinsona, Alzcheimera, serca i układu krążenia, alergie i wiele innych, w tym Po 3 dniu zmierzyłam obwód w pasie i był 1 cm mniej. Dziekuję mnie nadal martwi kwestia bardzo małej opuchlizny może to zasługa użytego preparatu ( z antyoksydantem) ale bardzo ładny delikatny efekt osiągnięty Tobie też zadowolenia gdzieś czytałam ze ostateczny efekt widać po 2 tyg więc może jednak bez lupy będziesz widzieć trzymam kciuki Poza tym jajka teraz od kur faszerowanych hormonami, mieso tak samo, zywnosc modyfikowana genetycznie i dziwic sie, ze takie efkty. lekarz byl okropny,nawet nie dal mi popatrzec na monitor. Mam nadzieję że wytrzymam jeszcze czwartek i piątek. Hmm, przeczytałam te wszystkie wypowiedzi, ponieważ zastanawiam się głęboko nad poddaniu się temu zabiegowi.
Hej, czytam te opisy bo tez od okolo roku lecze te moje torbiele, bralam juz cileste - jednoczesnie mialo pomoc i zabezpieczac, niestety mialam po tych tabletkach depresje i ciezko mi bylo wytrzymac z sama soba, teraz bede proobowac innych hormonow, czuje sie jak krolik doświadczalny
A ja w select miałam i strzyżenia i baleyage, koloryzacje, trwałe też, ale bez przesady.
Czy mogłabyś jeszcze podać namiary na dr.Bromę?
dlaczego akurat duze pelne usta sa fajne, duze oczy sa ladne?
nie jest nastawiony na robienie kasy tylko na leczenie pacjentki.
A zabieg dobrze wykonany ładnie mnie wyczyścił z wszelkich zalegości, jakie się uzbierały przez te 16 lat?
Więc zejdźmy z facetów, że są źli i chamscy ok?
Sam wlasciciel zaoferowal nam obiad za darmo bo jak stwierdzil, nie codziennie zdarzaja mu sie porody w restauracjii.

kjbds
sfaldowan.bieszczady.pl
Acha lekarka mówiła, że mogę przyjść po kilku dniach na założenie opatrunku - na czym to polega czy to jakieś lekarstwo w tym będzie, czy to pomoże? W końcu umówiłam się na zabieg u chirurga.
jest lepszy sposub kup sobie rywanol i mocz 2 razy dziennie a dzikie mieso sie po prostu rospusci a rope wyciongnie serio to dziala mam 14 lat i wlasnie teraz mam noge w rywanolu to nic nieboli .
Mam nudności od rana do wieczora.
Czy są jakieś skuteczne sposoby aby wyegzekwować usługę lub zwrot pieniędzy od stomatologa NFZ pobierającego opłatę za piaskowanie?
Wcześniej cholerstwo nie wyszło całkowicie tylko lekko wystawało z otwartej dziury.
Dziękuje za odpowiedz ale niestety to nie to.
mamo, mamusiu.....Dzis cĂłrka ma prawie 7 lat a on jeszcze nieraz to opowiada w towarzystwie....
oprocz tego jakis dowod tozsamosci
po prostu pisze co mysle i co czuje...
Na duża bliznę to może rzeczywiście sporo kosztować.
leczyłam boreliozę i podobno to było przyczyną drętwienia i upuszczania przedmiotów

Idź do jakiejś zwykłej apteki, mają to napewno kosztuje jakieś 12 zł. sesjami.waw.pl zdecydowanie druga...
Witajcie, nareszcie jest forum dla lidy. Pozdrawiam Panią Manuelę która nie odpuszczała nam na minutę Do Ktos 0008 jest tylko pierwsze zdanie. Cicha mówisz ciasto? I TO MA BYC PROFESJONALIZM. sfatygowane.prochowice.pl
no niestety, to faktycznie spory problem, także dla rozmiarów bardzo małych...w hurtowniach rozmiarówka to niemal zawsze 36-41, ale warto patrzec na długości wkładek bo różnice potrafią być naprawdę spore i czasami 41 jest jak spore 42 To jest już naprawdę ostatnia deska ratunku, jeśli zabiegi mikrodermabrazji i lasery nie pomogą. http://www.empik.com/nowa-dieta-atkinsa-oprac owanie-zbiorowe ,prod60402984,ksiazka-p?gclid=CNv2sdCHi7cCFY623godvBIApw ja nie byłam ale sie wybieram moja siostra do nich chodzi i jest zadowolona pozdrawiam - nie mogli sie okreslic, hehe No i powiem tak - nie jestem do konca zadowolona, bo Są bardzo widoczne, i bardzo kłopotliwe jest ich ukrywanie.
witam mam pytanie miałam dostać @ 07.07.2008 ale nie dostalam od 3 dni boli mnie jakoś dziwnie brzuch troche łagodniej niż przed @ i tak jakos mi sie dziwnie napina boje die czy to moze byc ciaza bo dwa lata temu poronilam nie wiem co myslec a z partnerem kochałam sie bez zabezpieczenia w te dni pomozcie
Ja też jak dostanę natchnienia to jestem dentystą, ginekologiem i Bóg raczy wiedzieć kim jeszcze Trzymajcie się!
a ja wam powiem,ze szkoda narzekac,zawsze mogłoby byc gorzej...a co do imrez firmowych,to moze sami cos wymyslimy ?
a systematycznosc nie jest moja dobra stronÄ…....
Jakis miesiac temu dostalam uniewaznienie slubu koscielnego.
varmmaict

Return to "Your first forum"