Wiem ze to juz koniec.

Description of your first forum.

Wiem ze to juz koniec.

Postby varmmaict » Wed Apr 09, 2014 7:58 pm

bo to jest roznica
sfingowal.malbork.pl
http://www.wrzuta.pl/obraz/xWBSySTnJr/
PajÄ…ki to totalna zaraza!
czyĹĽ nie ?!
Ja Meizi brałam 8 dni i do dzis pamiętam ten koszmar.
Taki mały gabinecik, jest w sumie od niedawna, a jednak, świat jest mały Alma Revital również znam, jestem pod wrażeniem ogromnego wnętrza, mnóstwa gabinetów
trwa to jakieś kilka godzin dziennie do czasu kiedy brat nie wróci ze szkoły...potem wracam do rzeczywistości.
on ci pomoze
do lusieczki:
i tu siÄ™ mylisz kimkolwiek jesteĹ› tepoto

Particia.,.. setbol.waw.pl A 1000 czy 1700 zł lepiej zatrzymajcie w kieszeni, szkoda je wydać w 2 dni.
Choc wierze, ze to cholernie trudny wybor. Myślałam że wyjdzie jak czarny...albo jakoś fajnie...ale tylko na odrostach wyszło...i prawie jak taki rudy..fuuu. I tu warto zapytać sie o książeczkę bo mnie np nie dali tylko z kartą z wynikami kazali iść do lekarza medycyny pracy Ja Meizi brałam 8 dni i do dzis pamiętam ten koszmar. (nie tak jak zawsze) potem robiłam 2 testy ale nic z tego, jak nie to wiem że to chyba 3 i pół tygodnia, ale sie zastanawiam bo druga kreska była słaba na początku ok 2 min i po nastepnych 2 min zrobiła się bardziej wyraźna ( test odczytywać po 5min) więc raczej to ciąża, mam straszny ból piersi od 3 i pół tygodni na okrągło, brodawek to czasami nie moge dotknąć, piersi są wieksze niż dotąd i rozstępy, ale na brzuchu rozstępów nie widać a wyglądam jak piłka, no właśnie czy to możliwe że w pierwszych 4 tc brzuch wygląda jak piłka w dodatku czasami swędzi w podbrzuszu? sferoidzie.wielun.pl
moj naturalny kolor to ciemny blond...kiedys zawiodlam sie na fryzjerce wiec sama chcialam osiągnąć upragniony kolor...czyli biaŁy blond przeszlo siedem miesiecy temu zmasakrowalam wlosy;[ potraktowalam je rozjasniaczem;[ i wyszly rude... przynajmniej na wizażu Z resztą część tych ginekologów (zwłaszcza mężczyzn), traktuje nas przedmiotowo, jako przypadek nie biorąc pod uwagę naszych emocji. cc- cesaskie cięcie Pomaranczowamama zrobiłaś test? Chciałam oficialnie poinformowac ze to co na roznych forach mozna wyczytac o Akademii Urody Tomasza Pietrzyka to sama prawda. a co do lergii, nie ma innej rady tylko wypróbować - alergia to sprawa indywidualna, jeden ma a inni nie, i juz
Chyba wygrałam-> stanowisz niezłą przestrogę Boże, nie wyobrażam sobie żebym miała ciągnąć za sobą tą chorobę kolejne 6 lat Przykro mi, że męczysz się z tym tak długo Nie będę pytać czy próbowałaś szukać gdzieś pomocy, ale może spróbujesz znaleźć ją tutaj?
Podobno jest to najczęściej stosowana terapia - tzw.
Tatiana Okupnik, Malwina Ratajczak, Joanna Brodzik, Bogna Sworowska, Edyta HerbuĹ›
Ja przez miesiac zjechalam grubo ponad 10 kg w sumie 16kg ale czesc z tego to byla woda.
Ja juĹĽ sobie nie wyobraĹĽam przeprowadzki.
ja robilam fotoodmladzanie najpierw w ursusie na ryzowej i zaplacilam 1000zl za zabieg a pozniej znalazlam w ursusie na rakietnikow w studio nova, tym samym aparatem robili za 99zl.
w zasadzie to zeby miec ladna figure trza cale zycie byc na takiej zdrowej diecie czyli malo zlych tluczczy, malo weglowodanow zlozonych, duzo warzyw nabial.
Witam ja też jeszcze z trzy miesiące temu miałam ten problem powracjące torbiele ( trwało to pół roku odkąd z mężem zaczeliśmy sie starać dzidzie) zmieniłam lekarza i on zapisał luteine dopochwowo i przez 10 dni trzy razy dziennie na wywołanie okresu.
Podnosze...

niestety zaczela rodzic w 7 miesiacu w trakcie porodu podano jej narkoze kidy bylo po wszystkim lekarz do niej mowi ze urodzila coreczke oan otlumaniona po narkozie zaczela klocic sie z lekarzem ze ma Kacperka caly personel byl zdziwiony jej zachowaniem babeczka byla w takim szoku ze nie chciala przyjac do wiadomosci ze ma corke
sfiksuje.bielawa.pl
średnio 3 minuty
Ja przyjechalam tutaj z jako taka znajomoscia jezyka i pewnie tylko dlatego odwazylam sie od razu szukac pracy ale jak sobie wyobraze, ze przyjezdzam do obcego kraju, gdzie wszyscy mowia w jezyku dla mnie niezrozumialym to az mnie dreszcz przechodzi.
ale twarz spoko
Obecnie maja troje własnych dzieci i ta dziewczynke z pierwszego związku koleżanki.Maja dwóch synów 4lata,3lata i malutka miesięczna dziewczynka.
niewielki procent z nas jest Casanowami naszych czasĂłw.
wrzućcie jeśli macie!!!
Jak siÄ™ widzi efekty to od razu lepiej idzie

No spa to jeden z podstawowych leków i jezeli nic wiecej sie nie dzieje to super. setni.waw.pl Także moze przy głodówce powinnam ograniczyc intensywny ruch?
Aczkolwiek bitwa ta nie jest nieprzyjemna, bo tak syta na diecie dawno nie byłam. jak kogoś interesi co wy na to? Moje dzieci dziś były tak niegrzeczne, że chciałam wysłać je w kosmos! Niestety walizka była za mała żeby zabrać wszystkich znajomych i rodzinkę Poważnie. serwujemy.waw.pl
150 zl rocznie w plecy za utrzymanie. do najprzyjemniejszych rzeczy to nie należało.. Czy moze po tygdoniu zażywania? Polecam dr Melke w Katowicach. Zamiast kochać się ze mną woli patrzeć jak jakiś facet posuwa panienkę. Dziś nawet pokusiłam się na słodycze i szczerze mówiąc nie wyczymałam długo i musiałam to zwrócić. Głowa dzisiaj boli.
wszystko wskazywalo na to ze ktos pomylil badania i ze to stara tokso, ale z uwagi na to ze njei byly do konca jasne wyniki nawet specjalista rozkladal rece i profilaktycznie kazal do konca ciazy brac antybiotyk...
tylko co mi tak naprawde jest?
Daj znać jak było jeśli zdecydujesz się tam wybrać.
Cześć kobitki!
Kupiłaś?

Pewnie nie wiele pomoże na oczy ale może poda jakiś namiar na okulistę albo tak ustawi leki, aby nawroty choroby nie były takie częste.
sfaluj.olawa.pl
Ja używam go od ponad 2 lat w Wielkiej Brytani. Nie chcę też przesadzić i mieć kaczego dzioba :/ ale chyba te pontony się robią jak pacjentki przesadzają z ilością ostrzykiwań?
za tydzien mam operacje jestem strasznie spanikowana bo nigdy w zyciu nie mialam nawet znieczulenia a co dopiero narkoze .
Dziewczyny, dziękuję Wam za odp.
kark boli najbardziej kiedy podnosząc sie pracujesz szyja ,a nie mięsniami brzucha.wiem,ze to jest trudniejsze,ale głowe trzymaj do góry i patrz w sufit,a podciagaj sie plecami,brzuchem.
narazie jest oki dzięki za rade.
Ja osobiscie polecam Atelier Fryzjerskie Vici w Solvay Park.
kolacja-jakies warzywko moze albo owocek
Kolega schudł w 3 miesiące 35 kg (!) - fakt, że startował ze 145 kg.

dlaczego wodecki ... sfilmowal.elblag.pl chcÄ™ staĹĽ, dajcie mi
Pozdrawiam Poradziłem sobie z tym. myje, czesze na mokro, opuszczam glowe w dol i ,,wgniatam,, wlosy w recznik , nakladam odzywke BEZ splukiwania a raczej cala mase odzywki hehe i na to jeszcze laduje pianka, susze wlosy z glowa w dol suszarka z dyfuzorem i to koniec mi tyle wystarczy loki sa sprezyste i fryzura ma objetosc. Możecie znaleźć dobrych fachowców, którzy są już dodani. Czas tak szybko leci ze szok. sfastrygowac.ostrowiec.pl
Do tej pory mam spokój, już nie wrasta ale została blizna siec' lepka Atrakcyjna a piekna /i to piekna naturalnie bez skalpela/ to jednak duza roznica. Gosie Andrzejewicz dzień 2- zjadłem, już praktycznie nie bolało, dopiero w południe mnie dorwało to znowu pyralginę. (pozdro Regine http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a ,6432,0,antykoncepcja-hormonalna-a-nowotwory
Daj sobie szanse i powiedz mu o wszystkim!!
WIELE HALASU O NIC .
Pozdrawiam
Po ilu dniach Ci przeszło?
słyszałam coś o tych przylepcach ale mimo,że sie dobrze trzymają,to i tak wieksza siara,jakby go nam ktoś odkleił i to całkiem przypadkowo Sama chce sobie przebić pępek i jakoś nie boje się tyle o ból,co o konsekwencje dot.
julia powinnas kolczyk zmienic po miesiacu a ty miałaś kolczyk kosmetyczki i swoj

Sobote spedzilismy na zakupach, i szukaniu czegos do ubrabiania, bo za dwa tyg.idziemy na wesele.
sfilmowano.grajewo.pl
HEHEHE
na drugi dzień rano, głodna, jadę do szpitala, brzuch się spinał, ale nie zwracałam na to uwagi - a ktg pokazuje skurcze w pełnej skali ci kilka minut - a mnie nic nie boli.
Juz nie wspomne o efektownej bieliznie w chwilach...hmmmm Ja czuje sie jak 300% kobiety i nie sadzilam ze powinnam sie wstydzic tego ze wygladam jak modelka z katalogu.
Na koniec jeszcze 1 łyżka śmietany.
Od kwietnia próbujemy z mężem zajść w ciążę a tu nic-już sama nie wiem co mam robić.
za duĹĽo kompleksĂłw
158?
SPERMA TO OBRZYDLISTWO JAKICH MAŁO!
tragedia!
Boże, takiego pieczenia i swędzenia to jeszcze nigdy nie miałam!!

Buka ja mysle ze powinnas sporowac tego sposobu... sfajczyc.lezajsk.pl Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
A chłopaka sobie odpuść ,nie jest wart Twoich frustacji i utraty przyjaźni. Będę Ci kibicować! Nie mam dalej zaufania do fryzjerów i chyba nigdy nie znajdę, bo zamiast słyszeć o nich coś dobrego to słyszę tylko jak oszukują klientki. Ja nie wyobrażam sobie sexu w gumkach nienawidzę wręcz,sama nie wiem czemu... ...Misha... serwolatka.waw.pl
Wszystkie kobiety mające 150 cm albo nie daj Boże mniej powinny poddać się takiej operacji. mój ginekolog nawet nie wspomniał o jakichś badaniach, jedynie przepisał hormony i tyle. Ostatnio zmieniłam endokrynologa, zaproponowała operacje, jeszcze sie jednak nie zdecydowałam. czesc, rozumiem, twój problem, ale cukrzyca ma to do siebie, że rany trudno się goją i na to niiewiele możesz poradzić, ale spróbuj pelingów enzymatycznych, wszelkiego tupu, preparatów odbudowujących strukturę skóry(pytaj w aptekac). doktor jednak wprowadzil caly material na raz i mowil, ze bedzie fajnie. Przeciwskazania to ; Zostałam potraktowana jak jakiś intruz, który chce wyłudzić publiczne pieniądze.
B12.
kwalifikacyjnÄ… na m-c przed i tyle.
Pani Monika jest rewelacyjna.
Są one przeznaczone do włosów zniszczonych, w skład zestawu wchodzi:
z samoopalaczem to są spore szanse, że wszystko będzie OK, jeśli nie to może być cokolwiek..
Zupę można jeść ile się chce i kiedy się chce.
i ja zalozylam ten topic
I zawierzam tym, co to sprawdzili - Arthur Agatson w ksiÄ…ĹĽce \dieta South Beach\ i Montiniac w swoich ksiÄ…ĹĽkach.
MoĹĽe to dlatego?
varmmaict

Return to "Your first forum"